PRACOWNIK MAGAZYNU

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepruszewo

Obowiązki na stanowisku:
• Rozładunek dostaw,
• Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z ewidencją,
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
• Wydawanie towaru na produkcję.

Wymagania:
• Znajomość zasad gospodarki magazynowej,
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - mile widziane UDT,
• Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność.
Mile widziana Znajomość programu Comarch ERP XL.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę w systemie dwu zmianowym - (6:00-14:00 - 12:00-20:00),
• Wynagrodzenie podstawowe + PREMIE,
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/799

‌ Opalenica

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 29/05/2019